Magie & NadpřirozenoTo, co jest uzamčené za pomyslnými branami světů (+18)

Užívání správných slov ( prosím všechny o přečtení )

Publikováno 19.08.2015 v 23:51 v kategorii VAROVÁNÍ, přečteno: 846x

Tento článek se týká valného užívání výrazů. Hlavně byl vydán díky jistým nepříliš oduševnělým jedincům, jejich vyjadřování považuji za nepatřičné. Dopisuji, prosím o chvíli strpení.
Pročež si s většinou článků dávám náležitou práci a tato stránka je určena zejména esoterikům či různým okultistům, jejichž verbální komunikace bývá velice obratná, nerada si zde pročítám vulgarismy. Na mém vyjadřování jste si dávno povšimnout, že se značně liší od jiných blogerů. Důvodem proč dodržuji jistou spisovnost, je skutečnost, že jsem wicca. Každý praktikující si časem tříbí svou mluvu i pravopis. Kvůli jistým očividným nevzdělancům se zde však někdy vyskytují sprostá slova, emotika a nespisovná slova. Slova, která nesplňují požadavky spisovnosti, příliš nevadí.
Takže přesuňme se k jádru tohoto článku. Pokud chcete tento blog nadále navštěvovat s mým svolením, volte vhodnější výrazy. Při nedodržení těchto určitých podmínek, vám již nikdy nepomohu ani vám nebudu odpovídat na anonymní příspěvky do debaty. Mívejte na paměťi, kde se ocitáte - ve slušné společnosti ačkoliv virtuální!

Komentáře

Celkem 64 komentářů

 • True 20.08.2015 v 16:07 Většina osob či kreatur jenž navštěvují tento blog.Čekají že když kliknou na správný příspěvek stanou se upíry a různými tvory temnot avšak opak je pravdou.Někoho může tento blog znepokojovat.Už jen kvůli tomu že jeho majitelka povětšinou píše že pravdu nemůže vyslovit ani psát.Že je údajnou "čarodějkou"neboli wiccou.Dnes najdete spousty podobných blogů pojednávajících o nadpřirozenu .Bod úrazu je však v tom že většina majitelek jsou víly,elfky a další nad.bytosti.Povětšinou si to jenom myslí protože viděli nějaký seriál či film,přečetli knihu,uslyšely hudbu atd.Jak smutné že dnešní lidé ze sebe dělají něco co nejsou nebo ze sebe nedělají vůbec nic.Kniha jenž napsala Amara pojednává o introvertní,šikanované něčím zvláštní dívce která se chce stát upírem(jaké překvapení).Všechno nasvědčuje tomu že to je ona a to je její vysněný svět a cesta jak smutné.Nyní k jejímu jménu Amara tak jsem jmenuje hlavní záporná postava v hororovém filmu KRUH.Ano většina lidí bude nyní psát ale ty jí neznáš a další prostořeké věty ketré obsahují polovinu věty vulgarismu a poté bláhové slovíčkaření.Avšak zamyslete se zastáváte se tohoto blogu protože jste stejné nátury či věříte že tato"čarodějka"z vás něco udělá.


 • Amara & Isabell 20.08.2015 v 20:04 Tedy opravdu nevím, jak se jmenuje postava z kruhu, nicméně mé jméno znamená v překladu Nesmírně krásná. Slovo Darkness snad víte, co znamená. Celé jméno tedy v češtině by znělo takto: Nesmírně krásná temnota.

  Pokud mi někdo jako vy nevěří, můj problém to není. Vaše názory vám nebudu vyvracet, jelikož mi to za to dohadování skutečně nestojí. Jen zde odpovím.

  Snažím se pouze pomoci, pokud jí nechcete, nemám ponětí, co zde pohledáváte. Introvertní možná trochu jsem, avšak mě by si nikdo nedovolil šikanovat. Pro upíří bytí mám své dobré důvody. Rozhodně nejsem někým, kdo se chce stát upírem kvůli například těmto důvodům : Nuda, posedlost seriály, zvědavost, rodinnné krize, hledání přátel, strach ze smrti, a další podobné ubohé případy. Prosím vás, pokud zde chcete jen urážet mne, pak bych uvítala váš odchod.


 • Anonymní 20.08.2015 v 21:22 A jsme u toho dnes každá kritika je urážkou.Řekněte proč si dáváte přezdívky?!Povětšinou se chcete zviditelnit.Očividně to funguje to je opravdu váš úspěch.Když jste údajně tak temná jak vy tvrdíte proč pomáháte lidem.Myslím si a to je podle mého mínění názorem většiny,že jste si udělal kvíz jaká čarodějka jste.Vyšlo vám temná a od té doby jste gothic,upíří konkubína,zaklínačka.Zkrátka vše mohly by jsme tento blog shrnout do jednoho velkého pytle v němž už je lži a podvody.Naivní holčička která blouzní ze samoty vytváří si upíří svět jako v Underworldu a dalších filmech nedej bože Twilight saga.Chodící k psychiatrovi aby se zbavila přeludů jež jí trápý.Hrající si na temnou Alenku v říši divů.


 • Amara & Isabell 20.08.2015 v 23:20 Já to tedy považuji za velice hrubou urážu, jelikož jsem skutečně čarodějka. Chci svou totožnost ponechat neznámou. Rozhodně o zviditelnění nestojím, netuším totiž k čemu by mi to bylo. Temnota nenamená nutně zlo, to je bežný mýtus šířený křesťanstvým. Žádný takovýto test jsem si nikdy nedělala. Poprvé jsem se začala zajímat o magii kolem šestti let, a gothem jsem se stala ve čtrnácti. Tento blog jsem založila abych na internet vložila alespoň špetku pravdy, ovšem, že vše se veřejně napsat, to je zcela jasné. Psychiatra jsem nikdy nenavštívila, přátele mám dosti dle mého úsuduku.
  Velmi mi křivdíte, nedive te se, že jsem mírně rozčarovaná touto situací, leč mi to může být lhostejné, leč jde o pouhé vaše názory. Smím-li se ptát, proč tedy navštěvujete tento blog, když je tak lživý, jak vy zde tvrdíte?


 • Anonymní 21.08.2015 v 19:30 Křesťanství je odporná víra,ano.Avšak už v dávných dobách se říkalo přijdou temné časy(zlé časy).Dostatečně divné většina čarodějek a čarodějů se nestává gothem,emem a dalším z těchto módních ikon a podle vás i víry.Každý čaroděj či čarodějka má své kouzlo a takový jest i jeho šatník.Jestliže jsi nenavštívila psychiatra proč to píšeš do ikonky O mě.Poté zde i tu špetku pravdy nenaleznete.Netvrdím to zde jenom já tvrdila jste to i vy v ikoně Upíři.To není urážka to jest narážka kdybych napsal urážku psal bych např.jedubabo,ježibabo,děvko Belzebubova(podle křesťanů).A ovšem víte doufám že démony jež máte na tomto blogu jsou z křesťanské představivosti.Vaše gramatika je vysoké úrovně když napíšete křesťanstvý.Poté nevím čemu bych se měl divit nevidím vás tudíž nevím jak se cítíte.Nezkoušejte však psáti sem že tento blog vám dá informace že se všem liší od ostatních.Je hosně blogů do ketrých člověk spadne a tento je jedním z nich.Nyní bojuji z lítou jedubabou jenž zkouší mě vyhostit svými komentáři.Toto byla nadávka či křivda.


 • cernaruze.infoblog.cz 21.08.2015 v 22:38 Proč jste všichni takoví? Třeba je skutečně čarodějka. A proč by bylo křesťanství odporná víra? A také nevím, co je na tom když si lidé dávají přezdívky? Pokud je ta přezdívka vystihuje, tak proč by ji nemohli mít? A jak víte, že tu jsou pouze lži?


 • ahoj 22.08.2015 v 13:04 Tak je tady někdo aktiv?


 • cernaruze.infoblog.cz 22.08.2015 v 14:11 Ano je


 • ... 24.08.2015 v 17:58 Marja, ti lidi jsou fakt divní. Co je špatného na přezdívce, víře a pravdě?:/


 • .................... 25.08.2015 v 14:10 Přesně


 • ahoj 26.08.2015 v 08:00 Mohla bych se zeptat už konečně?ja porát čekám na Amaru a pořát neodpovídá:-(


 • ahoj 26.08.2015 v 08:00 Mohla bych se zeptat už konečně?ja porát čekám na Amaru a pořát neodpovídá:-(


 • cernaruze.infoblog.cz 26.08.2015 v 13:18 Aha. Tak to asi pak napíše další omluvu za neaktivitu.


 • ahoj 26.08.2015 v 15:14 A kdy bude aktivní je to nutne


 • cernaruze.infoblog.cz 26.08.2015 v 18:37 Nevím


 • ahoj 27.08.2015 v 10:46 A ty si taky čarodějka?


 • undefined 27.08.2015 v 22:24 Anonymní:
  Za prvé, ano, má gramatika není špatná, avšak větší problémy mám s pravopisem. Nicméně tyto problémy na sobě pozoruji pouze na počítači. ( Gramatika jest nauka o stavbě vět, zatímco, pravopis učivo psaní vypmenovaných slov a podobně.) S tímto bych mohla vyčítat i já vám. Slovo "hosně" asi znamená hodně, neníliž pravda?
  Nepřiřazovala byc příliš styly emo a gothic do stejné kategorie, ale budiž. Poměrně dost čarodějů je gothic, jen nebývají příliš viděni a slyšeni. Má to totiž k sobě docela blízko a v jistých aspektech se to propojuje, jde to spolu takříkajíc "ruku v ruce".
  Nikdy jsem nenapsala, že jsem navštívila psychiatra, jen třikrát absoluvala návštěvu psychologa. ( Psychiatr - léčí duševní nemoce. Jako příklad mohu uvést deprese, hysterii, keleptomanii a podobné. Psycholog - pomoc při lehkých úzkostí, léčba traumat, nauka o manipulacích a hypnózy. U manipulací, se učí, jak někým manipulovat či jak se manipulaci bránit. Psycholog ani většinou nemá pravomoc psát recepty.)
  Ano, protože mám své závazky uplně celou pravdu zde nelze nalézt, avšak rituáli fungují. Tímto poukazuji na hlasování, kde se kouzla zdařily 114 lidem i oni si to vymyslely?
  To máte možná trochu pravdu, jenže i pouhá věta může obsahovat skrytou urážku.
  Démoni nejsou dopsani, všachny informace zde poskytnuté jsou pouze ty, které jsou volně přístupné. To je způsobeno, tím, že nechci budit přílišný povyk kolem tohoto blogu. To vlastně souvisí s tím, na čem opíráte své argumenty - na to, že sama upozorňuji na nepravdu na tomto blogu.
  Za nikoho se nepovažuji, jsem zkrátka tím, kým jsem. Nejímá mě potřeba vám cokoliv dokazovat.


 • undefined 27.08.2015 v 22:39 Arwene: K tomu mám své důvody. Schrňme si to hlavní. Zde jsou jisté křesťansté názory :
  1.) "Ženy jsou nečisté, a všechny, které pociťují sexuální touhy jsou ohavné. Jsou hloupé a bezvýznamné. "
  2.) "Kdo je žid, je špatný, zrazuje Boha."
  3.)" Homosexualita je nemoc. Je to nepřirozené. " (Dokonce je zavírali do blázinců - s totou situací jste se mohli setkat i na začátku 20. století.)
  4.) Panny bývávali někdy deflorovány knězi, aby z těla vymámil zlé duchy. Stávalo se to, protože tehdy mívali strach z panenské menstruace. Jako každý výměšek, to byla ohavná věc, navíc menstruaci se přisuzovala obrovská moc. Pokud k tomu připočteme, že kněží mají mít celibát, zní to jako velice cinické jednání.
  5.) Měnili zápisy z historie dle toho, co pro ně bylo v danou chvíli výhodné.
  6.) Pokud bych měla pokračovat bude to na dlouho, tudíž přejdu k další otázce.

  Jestli budu muset psát stále omluvy za neaktivitu, brzy by byl tento blog přeplněn.


 • undefined 27.08.2015 v 22:41 Ahoj: Již jsem tu. Odpověděla jsem.


 • undefined 27.08.2015 v 22:41 ...: Děkuji.


 • Amara & Isabell 27.08.2015 v 22:42 Omlouvám se při psaní odpovědí mě počítač odhlásil.


 • Fallen_Angel 27.08.2015 v 22:51 Přestaňte se tady dohadovat o takových nesmyslech!
  No tak tady prostě existuje dívka, která používá přezdívku místo svého skutečného jména (Což není dnes nic neobvyklého, viz. moje přezdívka), pravděpodobně se zná s upíry, pravděpodobně je to čarodějka vyznávající gothic styl a má založený blog, kde píše rady lidem, kteří jsou jako ona.
  No a? To se tady musí nutně strhnout taková zbytečná debata?
  No tak, každý je jiný a pokud se vám to nelíbí, tak buď odejděte, nebo stále blog, či nějakou jinou stránku, navštěvujte, ale respektujte toho, kdo ji vede.
  Tyhle "hádky" přímo nesnáším, jsem na ně doslova alergická.
  Mně taky pár lidí nevěří, že jsem schopná si vyložit karty a vidět v nich svou budoucnost a buď to odsoudí, nebo mě požádají o výklad (ne, nejsem čarodějka, jen se zajímám o vykládání karet a baví mě si čas od času vyložit osud) Prostě jsme každý jiný a tolerance a schopnost respektovat ty druhé je zásadní. Takže si prosím, myslete před tím, než sem plácnete nějakou blbost, nebo zbytečnou kritiku, která stejně nikam nepovede.
  A co když vy, pane/paní Anonymní, jste ten/ta, kdo tady chce prostě rozpoutat hádku, protože zrovna sedí u počítače a může se ukousat nudou? Jak to můžeme vědět? A jak zrovna můžete vědět Vy, že dívka, která vede tenhle blog, je, nebo není čarodějka?
  Každý věří něčemu jinému. Někdo je skeptičtější, druhý není. Někdo věří v nadpřirozeno, někdo jen trochu a někdo vůbec. Takže prosím, vyjadřujte se tak, aby se z vašich komentářů nestrhla další vášnivá debata, promiňte mi ten výraz, jsem teenager, úplně o hovně...
  A prosím, nevyjadřujte se o gramatických schopnostech druhých. Nikdo není dokonalý, protože dokonalý člověk neexistuje.


 • ahoj 28.08.2015 v 10:32 Amaro prosím napíses mi teda na ten email dekuju


 • Anonymní 28.08.2015 v 16:32 Dnes jsem se oblékl do gothic a všichni lifé se na mě dívali.Tudíž všichni gothici touží se zviditelnit a nyní jsem to potvrdil.Ovšem vypiješ mléko a psí chlupy o úplňku to z tebe učiní vlkodlaka.Ty jsi čarodějka.JASNĚ.Nejleoší by bylo nechat si to vytetovat na čelo.Ano bylo by urážkou kdyby jsi čarodějkou byla,ale proč si lhát .Ještě lepší nechat se podpořovat nějakými vygumavanými fandami seriálů.


 • ahoj 28.08.2015 v 20:26 Haló?


 • Anonymní 29.08.2015 v 13:54 Je mi líto co jsem napsal.Neuvědomul jsem si že toto je alespoň pravda nebo o tom něco víš.Ale lidé kteří si to jenom myslá nebudu je sem uvádět mě velice rozčilují.Příjmi prosím moji omluvu.


 • ahoj 29.08.2015 v 13:56 Neví někdo kdy se vrátí Amara


 • Anonymní 29.08.2015 v 14:32 Včera tu byla.


 • Minus 30.08.2015 v 18:49 Svatá pravda -_-
  Na mém blogu se taky poslední dobou objevuje spousta vulgarismů...


 • Anonymní 20.09.2015 v 11:39 Ach,pomozte mi.


 • Anonymní 26.09.2015 v 07:24 Ano,ano triumfuji.Krvavý měsíc se blíží a mě se do žil nalévá ještě větší magie.A tento blog,doufám že jsem ho zničil jako ten Zuzčin.Už se tady skoro neukazuje.Vítězství.A vy pochopte že se nikdy nedozvíte víc než 0 když budete čumět na takovéto blogy.


 • Minus 26.09.2015 v 10:13 No tedy, ty jsi chytrý až na půdu, viď?
  Resí sem nechodí proto, že na to nemá mnoho času, a ty si za to přivlastňuješ zásluhy?
  Myslím, že to ty bys měl pochopit, že tento blog se spoustě lidí líbí a že ty nejsi jediný na světě.
  Klidně si tvrď, že máš pravdu, ale bohužel to k ničemu nepovede.


 • True 26.09.2015 v 10:59 Malá holčička žijící ve svém světě divů.Nedělali ti lobotomii co.Amaru už zavřeli ke cvokaři.Já vím pravdu a ona no ta nebudu říkat co ví.Uráží čarodějnictví.Zničil jsem Zuzku a chci zničit všechny blogy které uráží čarodějnictví.Kdysi jsem k Amaře měl sympatie ale nyní no už ne.


 • Anonymní 26.09.2015 v 11:17 Víš každý blog má svého hlídacího psa a ty máš tady své místo.Víla Roxie hlídala blog Nadpřirozeno.Turme zase blog Alison.A tady je tvé místo.;-) ;-)


 • Minus 27.09.2015 v 16:30 True: Kdy už ti konečně dojde, že ostatní prostě nepřesvědčíš, že jenom ty máš pravdu? Mně ses taky pokoušel "zničit", jak říkáš, a tak nějak ti to nevyšlo...
  A Resí není tak hloupá, aby si dělala něco z takových roztomilých haterů, jako jsi ty. Obzvlášť v době BANování v komentářích ;)

  Anonymní (asi taky True - nechce se ti podepisovat?): Tak ať, já mám adminku ráda, takže je asi pochopitelné, že jí hájím, nemyslíš?


 • True 27.09.2015 v 16:37 Jako hlídací psi.Jak víš že jsem roztomilý,přesně měřím skoro 2 metry,v mém obličeji je něco nepřirozeného plus skoro se neusmívám.


 • Minus 27.09.2015 v 19:45 Podívej, já nevím, jak vypadáš, ale tvé vystupování rozhodně roztomilé je, zlatíčko :)

  Btw... hlídací pes? Já sama bych se označila jako hlídací kočku... jo, to je ono. Velkou, černou, agresivní hlídací kočku :) (omluv mé vystupování, ale musím podotknout, že se docela bavím)


 • Kathy 01.10.2015 v 20:52 Resí, má pravdu někteří jedinci si opravdu neosvojí (ani časem) slušné chování a etické způsoby sama tedy nemám co říkat ale řeknu vám jedno též se mi nelíbí že se takhle společnost vyjadřuje já mě samotné někdy něco unikne z úst co by nemělo ale nezapoměla jsem na slušné vychování. Musím ti říct že jsi skvěle schrnula do tohoto článku vše podstatné co tam má být a na lidi co se neumí chovat jednoduše kašly já to vyřešila tak že to mažu (pravda opravdu dlouhé komentáře nemá cenu mazat a dělat si přitom práci);) Jinak tak trochu se taky zajímám o tyto věci ( vím né moc přesvědčivý název ). Ale už je to hodně dlouho co jsem se tomu nevěnovala :) Docela se bavím nad tím jakou má dnešní společnost inteligenci :) upřímně pokud dnešní děti znají správné chování v tom případě začnu věřit v to že Jidáš nezradil boha ( omlouvám se že jsem pletu církev jen jsem potřebovala přirovnání)


 • Kathy 01.10.2015 v 20:53 malinká chybička se vloudila - né boha ale Krista omlouvám se nejsem zrovna křesťansky založená ani nehodlám být :) A ještě jednou se omlouvám že jsem pletu náboženství :o


 • Kathy 01.10.2015 v 21:00 Jinak dále musím říci že lidé co neustále útočí na adminky a že se jim nelíbí blog. Ve skutečnosti se jim hrozně líbí a chtěli by taky takový "blog" který by měl skvělou návštěvnost a tak... takže True: Prosím ne Amaru na pokoji víš i vlci si občas rádi zahrají malou nevinnou hru a tvoje křehká malá kostřička by se mohla za pár dní povalovat někde na hřbitově bez řádného pohřbu (popřípadě spíš roztomiloučká mrtvolka s vřízlýma očima a vnitřnostma) Ne to není výhružka jen upozornění ;) PS: Pokud chceš zníčit blogy dobře posluš si ;) my se z tebe nepo.. (omlouvám se ) . Jo a ještě něco haterům už odzvonilo a hrátkám na velké slečny které chtějí něco dokázat tím že nadávají a poučují ostatní už také když se ti blog nelíbí tak na něj nelez Přesný návod- klikneš na červené políčko křížek tzv. vypne se ti prohlížeč a pak jednoduše klikneš na start klikneš na vypnout zaklapneš počítač nebo co to máš. Vypojíš internet odejdeš do jiné místnosti dáš si kávičku na uklidněnou zmuchláš papír a budeš si představovat jak nás nenávidíš ;) to je jednodušší verze nemyslíš ? ;)


 • True 02.10.2015 v 22:39 Tak podívej ty jedna drsňačko.Myslím že nejsi žádná vlkodlačice spíš si viděla mockrát Twilight sagu.No a i kdybys byla nenajdeš mě,i kdyby jsi mě našla dřív nebudeš vědět zda jsi odešla či přišla,jestli žiješ nebo jsi mrtvá.Takže vzpamatujte se,kdybyste byly nad.bytosti nebude te na sebe takhle upozorňovat.Nebuďte už tak naivní vřelé dík.


 • Minus 03.10.2015 v 11:24 Ale my přece netvrdíme, že jsme nadpřirozené bytosti. Z toho jsme už vyrostly, díky Bohu...


 • Kathy 03.10.2015 v 16:10 a kdo říká že jsem nadpřirozená bytost ? Myslela jsem si že tu mojí frázi pochopíš zřejmě ne no ironii někdo nepochopí a srandu taky ne -_-


 • Anonymní 03.10.2015 v 20:35 To není legrace ani ironie.Ironie je něco úplně jiného.A jedním velkým sarkasmem je že jste chytré.


 • Kathy 03.10.2015 v 20:46 No dobře uznávám svou chybu no... Nechám to tu radši na pokoji ať si to Amara vyřeší sama ;)


 • True 04.10.2015 v 12:47 Ta by si to měla vyřešit v hlavě ať už neuráží čarodějnictví.


 • Minus 04.10.2015 v 13:30 True: Každý má na magii a čarodějnictví jiný názor. A ty asi sotva ostatní přesvědčíš, že jen ty máš pravdu ;)


 • True 04.10.2015 v 14:28 Idioty asi nelze přesvědčit.


 • Minus 04.10.2015 v 15:48 To ne, osobní zkušenost :)


 • Anonymní 04.10.2015 v 15:56 No jsi nejspíše přehlížené dítě,proto si ze sebe začala dělat gothic aby si tě rodina všimla.


 • Minus 05.10.2015 v 09:50 Páni, snažíš se nade mnou vyhrát tím způsobem, že mě urážíš :D Jak rozkošné.

  No, řeknu to takhle - blogy si píšou ti lidé, kteří se úplně neuchytí v běžném světě. Stejně tak to mám i já - ve škole si o mně myslí kdovíco, a nikdo se se mnou tak úplně nenaladí na stejnou vlnu. Ale upřímně...
  Já jsem si založila blog, který je teď - troufla bych si říci - docela populární. Co děláš ty? Hatuješ u ostatních, protože sám nemáš dost odvahy na to, aby sis založil vlastní blog o "pravdě" ;)

  Ale to odbočuji od tématu - s gothikou jsem začala proto, že mi byla sympatická a že se mi líbila příslušná hudba, styl oblékání a myšlení. Rodina si mě všímá dost, o tom tě ale samozřejmě přesvědčovat nebudu, do toho ti ani nic není :) V každém případě si říkám, že tebe nejspíš ostatní přehlížejí, když projíždíš blogy 'lhářek' a 'malých dětí', aby ses je pokoušel přesvědčovat o své "pravdě" :D

  (Pokud admince náš rozhovor vadí, tak prosím za prominutí, popřípadě se jistě přesuneme jinam)


 • Anonymní 05.10.2015 v 15:15 No jsi hlupačka to nelze vyvrátit.A nebudu se snižovat na vaší úroveň.Plus lidé mě nepřehlíží,no ale kdo ví co ty si budeš domýšlet v té své choré hlavince.
  Přeji čarovný den.


 • Kathy 05.10.2015 v 15:23 Minus má pravdu a beru zpět to že se do toho budu plést budu ;) A kdyby jsi True byla aspoň vyspělejší rozumové než mi tak by jsi nás neurážela takhle se brání jen ubožáci , a upřímně říkat o sobě to že znáš čarodějnictví líp než tak do toho napiš informace co znáš takhle ti jen těžko někdo uvěří ;)

  S přáním pěkného dne Claudia :)


 • Anonymní 05.10.2015 v 15:53 Vy jste k popukání.


 • Minus 05.10.2015 v 18:23 No, myslím, že ses snížil už dost na to, abychom tě my nebraly vážně, takže už to asi horší být nemůže ;) Jinak my víme, že jsme k popukání, ty taky, neměj strach^^

  A jsme zase u toho - ty jsi nejlepší, ostatní jsou odpad. Inu, nemá cenu přesvědčovat lidi, kteří jsou přesvědčení o vlastní dokonalosti, jdem jinam, Kath :D
  (už nebudu odpovídat, nějak mě to tu omrzelo)


 • Anonymní 05.10.2015 v 19:18 Já vím dokonalého člověka těžko přesvědčí nány jako vy.


 • Kathy 05.10.2015 v 20:17 Minus: přesně jdeme .) lidské ego nezná mezí


 • Minus 07.10.2015 v 21:03 Beru


 • Není důležežité 04.11.2015 v 18:46 Ahoj ais to nepatří do tématu ale zajmalo by mě zdali by se našlo něco co by ho mohlo přesvědčit aby nepil. Odmítá jít na lečení


 • Jonah 07.11.2015 v 12:44 Ahoj, chtěl bych se s Vámi podělit o své vlastní zkušenosti a názory na magii a vše kolem ní. Podívejte se na můj web magie.webz.cz/


 • max 29.02.2016 v 14:02 ale běž s tím do prdele ty krávo


 • Michaela 29.05.2016 v 11:25 Prosím vás, chápu že vás baví urážet Amaru,ale bohužel všichni víme že má pravdu. Je viďet, že se magií zabývá,ale vy si nedáte pokoj. Chápu vás že žárlíte na její dokonaný blog jelikož vy žádný nemáte. Založte si ho, a když chcete, okuste také hrubou kritiku. Toť mé vyjádření


 • Vampirka 24.08.2016 v 15:36 A kdo mluvil sprostě na minulém blogu? Jakou měl přezdívku


 • Ravene 24.08.2017 v 22:52 Ahoj souhlasím s Michaelou to za prvé a za druhé takzvaná true by si měla připomenouti staré rčení NA KAŽDÉM ŠPROCHU PRAVDY TROCHU! Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá. ⛤přeju ti hodně zdaru amaro⛤


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha