Magie & NadpřirozenoTo, co jest uzamčené za pomyslnými branami světů (+18)

Spiritualistické seance

Publikováno 11.07.2015 v 15:40 v kategorii Duchové a přízraky, přečteno: 349x

http://dewrri.blog.cz/1004/v-pozadi-spiritualisticke-seance
Je temný večer a skupinka dětí na táboře se sešla v jedné chatce. Najednou někdo z nudy navrhne vyvolávání duchů a všichni nadšeně souhlasí. Ani jeden z nich tomu pořádně nerozumí ale to nikoho netrápí. Sesednou se do kruhu, zapálí svíčku a začnou odříkávát domluvená slova. Když se dlouho nic neděje, děti odejdou zklamaně každý do své chatky. Druhý den zděšeně zjistí že jeden z nich na pokoji chybí. Po několikadením pátrání byl nalezen v lese- mrtvý.

I takhle to může vypadat pokud někdo není dobře seznámený se spiritualistickou seancí. Pokud jste se i vy rozhodly zkontaktovat duše zemřelých pomocí spiritualistické seance měli byste vědět pár důležitých informací. Ne vždy se vám podaří vyvolat ducha zemřelé osoby o kterou se snažíte. Než začnete se seancí, měli byste místnost očistit svěcenou vodou, na zem nakreslit například křídou ochranný kruh do kterého se všichni sesednete. Musíte si být jistí že lidé s kterými vyvoláváte skutečně věří a nemají z toho jen zábavu.
Uchopte se za ruce a zvolte si jednoho z vás (citlivého jedince> medium) , který ducha vyvolá. Všichni se plně soustřeďte a myslete na duši zemřelého kterou chcete vyvolat. Ověřte si zda je duch skutečně v místnosti například větou: Duchu zemřelého ( jméno, příjmení) zda- li jsi v místnosti dej nám znamení. Pokud si budete jisti že v místnosti duch opravdu je, můžete se ho ptát na různé otázky na které vám bude odpovídat pomocí spiritualistické tabulky ( jsou ale i jiné možnosti) avšak za správnost a pravdivost odpovědí které dostanete vám nikdo ručit nebude. Stejně tak nemáte zaručeno, jak už jsem zmiňovala, že jste vyvolali skutečně toho, kterého jste chtěli.
Někteří duchové totiž rádi " vtipkují" . Ať se budete ptát na cokoliv, existuje pravidlo, které říká abyste se nikdy neptali na datum a věci kolem vašeho či úmrtí jiných lidí. S duchem mluvte uctivě a na konec poděkujte. Nikdy nezapomeňte ducha odvolat! Stačí například věta: "Děkuji ti za pomoc, nyní se však vrať do svého světa kam patříš".Nebo cokoliv podobného. Doporučuje se po seanci otevřít okno, aby mohl duch volně odejít.
Nepopírám, že to může být skutečně riskantní a proto bych to doporučila, jen v naléhavých situacích>> rozhodně ne pro zábavu. Je to nebezpečné a kdykoliv se to může vymknout vaší kontrole

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • - 03.03.2016 v 18:28 Promiň že ti to posílám nevěřim moc tomu ale : Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Djareaisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle "řetězák" neporušíš!


 • Anon 17.08.2016 v 18:03 Promiň že ti to posílám nevěřim moc tomu ale : Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Djareaisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle "řetězák" neporušíš!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha