Magie & NadpřirozenoTo, co jest uzamčené za pomyslnými branami světů (+18)

Numerologie - Osobní roční vibrace

Publikováno 20.07.2015 v 20:12 v kategorii Astrologie a posvátná geometrie, přečteno: 481x

Najdise.cz
Roční vibrace vyvolané čísly v datu narození nám povědí mnohé o povaze a schopnostech každého z nás. Čísla sama vytvářejí vibrace a tyto vibrace mají pro každý rok svůj specifický význam. Říká se jim osobní roční vibrace.

Účinky každé vibrace trvají po dobu dvanácti měsíců, od jedněch narozenin ke druhým. Tyto vibrace probíhají v devítiletých cyklech, každý rok přináší změnu vibrace od jedničky až do devítky a pak se vrací zpět k jedničce. Na začátku každého dalšího devítiletého cyklu je v člověku nastřádáno už dost zkušeností a jeho vědomí je rozvinuto natolik, aby mohl započít nový cyklus ve vyšší rovině. Ponaučení uvnitř každého z těchto cyklů vývoje závisí na tom, co jsme se naučili předtím, a na tom, nakolik jsme stačili rozšířit své vědomí, proto se některá ponaučení navzájem podobají, ale způsob, jakým se s těmito ustavičnými cykly vypořádáváme, je pokaždé odlišný.
Členění osobních ročních vibrací na čtvrti
Každá osobní vibrace se dělí na čtyři čtvrti, stejně jako všechny ostatní životní cykly – roční období, příliv a odliv i fáze měsíce. Vaše narozeniny vždycky připadají na nový měsíc ve vašem znamení zvěrokruhu a zároveň představují konec jedné z osobních ročních vibrací; následující vibrace se však ještě naplno nerozvinula, a z tohoto důvodu se můžete v období kolem svých narozenin cítit skleslí a ochablí, ale tato skleslost nepotrvá déle než pár dnů.

Přibližně šest měsíců po vašich narozeninách je ve vašem astrologickém znamení měsíc v úplňku. Říká se tomu váš úplněk, nebo pololetní vrchol. Je to doba, kdy hladina vaší energie dosahuje vrcholu, a proto také pro vás nejdůležitější doba z celého roku. Když rozdělíte každou osobní roční vibraci na čtyři části vymezené vašimi narozeninami a dny tři, šest a devět měsíců po nich, zjistíte, že zpravidla právě v těchto dnech přijímáte rozhodnutí, docházívá ve vašem životě k významným událostem a různé situace vrcholí. Pokud například vaše narozeniny připadají na prvního ledna, bude první leden vaším novým měsícem neboli počátečním bodem, první čtvrť nastane tři měsíce nato, prvního dubna, váš úplněk či pololetní vrchol najdete po šesti měsících, prvního července, a třetí čtvrť po devíti měsících, prvního října. Od té doby až po vaše narozeniny bude daná osobní roční vibrace pozvolna ztrácet na síle.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha