Magie & NadpřirozenoTo, co jest uzamčené za pomyslnými branami světů (+18)

Na uctění upírů

Publikováno 12.04.2015 v 14:50 v kategorii Temná magie, přečteno: 294x

Provádějte za Vampýřího oka na temném místě (na hřbitově, v lese...), pokud se chcete stát upíry.
Pomůcky:
Kamenná oltářní deska
Dýka
Stříbrný kalich
Svíce (8 kusů)
Růžová sůl Maras (500 - 700 g)
Rulík zlomocný (nať, jedna čajová lžíce)
Rubín (3 kusy)
Hřeby z rakve ( 2 kusy)
Magická sůl úplňkové noci (jedna ampule)
Roucho/kápě nebo jiný slavnostní rituální oděv
Postup:
Než začnete oblečte se do oděvu a snažte se z místa načerpat energii. Kamennou desku položte na místo, ze kterého cítíte energie, a kolem nasypte sůl Maras po směru hodinových ručiček do tvaru kruhu, rovnoměrně položte zapálené svíce na kruh.  Pozor, jakmile vstoupíte nesmíte znova z kruhu vyjít. Na střed umístěte stříbrný pohár a po vaší levici dýku. Kolem kalichu dejte rubíny a hřeby. Hřeby musí ležet proti sobě (nikdy vedle sebe). Na dno poháru vhoďte Rulík a špetku soli úplňkové noci. Zbytek umístěte po své pravici.  Začněte pronášet formuli, tu si musíte promyslet sami. Má ukazovat vaší víru. Při povídání poslední věty se bodněte a krev nechte stékat do poháru. (měl by být nakonec plný). Pozřete zbytek soli a sfoukněte svíce. Na místě zůstaňte do svítání. Pokud jste byli úspěšní pohár bude ráno prázdný. Kruh nesmíte opustit dokud krev nezmizí.

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Minus 02.05.2015 v 15:46 Musím uznat, že tvé rituály jsou asi nejvěrohodnější...
  Tento rituál mě nutí k zamyšlení. Pokud jsou upíři bestie bez citů, tak bych nestála o to stát se jedním z nich.. jen v případě, že bych neměla pro co žít, ale i tak je to zajímavé pomyšlení.


 • Amara & Isabell 02.05.2015 v 15:49 Děkuji, toho si cením.


 • Minus 02.05.2015 v 15:50 Nemáš za co, působí velmi věrohodně, už kvůli postupu a věcem, které jsou k nim potřeba.


 • Amara & Isabell 02.05.2015 v 15:58 Také to funguje.


 • Minus 03.05.2015 v 17:29 To věřím.


 • - 03.03.2016 v 18:27 Promiň že ti to posílám nevěřim moc tomu ale : Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Djareaisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle "řetězák" neporušíš!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha