Magie & NadpřirozenoTo, co jest uzamčené za pomyslnými branami světů (+18)

Co nám brání využívat šestý smysl

Publikováno 17.03.2015 v 18:27 v kategorii Pohanská magie, přečteno: 321x

zdroj: Vestirna.com


Všichni jsme obdařeni schopností šestého smyslu, chcete-li intuice. Důvody, proč ji nedokážeme používat, spadají z velké části do oblasti chybných přesvědčení, které získáváme z výchovy. Přecijen, nevyrostli jsme v době, kdy používat paranormální schopnosti je považováno za něco běžného.

Co když ale volání šestého smyslu už cítíte, a chcete se těchto nánosů a bloků zbavit? V následujícím článku se dozvíte o všech typických blocích, které nám brání v plném rozvoji intuice a jasnozřivosti a také, jak poznat falešná znamení a vize od těch pravých, což bývá předmětem největších obav.

Proč nám šestý smysl nefunguje?

Cizí uhranutí

Cizí magie nebo mentální síla dokáže manipulovat s tím, co se nám jeví a jak moc jsme v kontaktu s vlastními instinkty. Někteří lidé jako by měli zvláštní dar vzbuzovat důvěryhodnost, i když by se jich člověk měl držet co nejdál - příkladem jsou různé druhy podvodníků. Přítomnost charismatického člověka, zejména v naší bezprostřední blízkosti, může fungování intuice zcela zahlušit.

Proto je potřeba v prvé řadě se podívat, s kým býváme denně v kontaktu, pokud pociťujeme, že máme pocit jakoby zatemnělé mysli - nemusí to být námi!

Potlačování

Jeden velký balík bloků se týká podstaty intuice samotné. Intuice nás má chránit a ukazovat nám nejschůdnější cestu. Pokud jsme však zaslepeni a nechceme prostě určité věci vidět, jak ve skutečnosti jsou, sami jsme se rozhodli tichý hlas šestého smyslu umlčet.

Pokud tedy chcete začít naslouchat, je potřeba se opravdu a upřímně rozhodnout, že se podíváte pravdě do očí!

Civilizační ruch

Určitá forma nebdělosti a odpojení se od sebe sama zdá se být všudypřítomným jevem. Abychom se dostali do kontaktu s vnitřním hlasem, je nejlepší co nejvíce rušivých vlivů ze svého života eliminovat. Říká se, že hlas strážného anděla je hlasem tichým. Abychom ho tudíž mohli uslyšet, je potřeba dát se do klidu!

Minimalizujte konzum médií, hluk a toky informací, včetně věčně zapnutého mobilu. Začněte trávit daleko více času v klidu a veďte si denník.

Nic se neděje

Někdy můžete dostat pocit, že vám intuice přestala fungovat. Pokud jste byli zvyklí na denní komunikaci s duchy, vyšším já a různá znamení, může působit znepokojení, že se najednou nic neděje.

Většinou to nic neznamená. Buďte v klidu a vězte, že inspirace opět přijde, v pravý čas.

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Anonymní 18.03.2015 v 17:46 Já vám povim co to že sem chodíte a čtete tohle svinstvo.Běž do nejbližší psy léčebny no počkat ty už tam jsi.


 • Anonymní 24.03.2015 v 18:18 Jestli že ti to přijde jako blbost proč to čteš. Proč to na webu vůbec vyhledáváš. Nechceš nám snad říct že jsi zabloudila na netu?


 • Anonymní 01.04.2015 v 18:43 Jo, kde je Zuzík adminka?


 • Amara & Isabell 10.04.2015 v 20:13 Zuzík? nejspíše jde o omyl, ta má stránku kukuzu.


 • Anonymní 08.07.2016 v 22:47 A už na tom blogu asi skončila... Psala cca před rokem dva, že ho stěhuje tak nwm... Ale to, co tu má Resí je prává magie, ne pohádky jako mají jiné blogy...


 • Anonymní 08.07.2016 v 22:47 A už na tom blogu asi skončila... Psala cca před rokem dva, že ho stěhuje tak nwm... Ale to, co tu má Resí je prává magie, ne pohádky jako mají jiné blogy...


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Návštěvní kniha